Latvija, Rīga,
Jūrmalas gatve, 16
Tālr. +371 20387828

Latvija, Rīga,
Šmerļa iela, 3 (bokss Nr.8)
Tālr. +371 20387828

Gofru maiņa

Viens no svarīgākajiem elementiem jebkurā automobilī – ir izplūdes gāzu sistēma. Bet pašā sistēmā galvenā loma ir trokšņu slāpētāja gofrai.

Kā noteikt, kad ir nepieciešama gofru maiņa?

Ja gofra ir bojāta, to var noteikt pēc skaņas. Nepatīkama, griezīga skaņa var rasties zem automobiļa kapota. Skaļa skaņa, nepatīkama gāzes smaka salonā, straujš jaudas zudums – visas šīs pazīmes var liecināt par pilnīgu gofras plīsumu. Tādu automobili nedrīkst turpināt lietot, ir nepieciešama steidzama gofru maiņa.

Kompānija Matrix veic gofru maiņu, izmantojot kvalitatīvus materiālus. Gofras kvalitāte tiek noteikta pēc dažām pazīmēm. Šajā elementā jābūt apvienotām plīsuma koeficienta galējai izturībai un elastībai. Gofrai ir jāsaglabā savas īpašības neatkarīgi no dzinēja skaņas frekvences un izplūdes caurules temperatūras.

Gofru maiņa pieprasa no meistara noteiktas zināšanas un iemaņas. Turklāt ir nepieciešamas metināšanas aprīkojuma labas lietošanas iemaņas. Maiņas process sastāv no gofras nogriešanas ar slīpēšanas mašīnu, griezuma vietas apstrādes un jaunas detaļas piemetināšanas. Pēdēja posmā metināšanas vieta tiek nokrāsota. Mēs nerekomendējam veikt gofras maiņu patstāvīgi. Tas var novest pie automobiļa bojājuma vai traumas.

Kompānijas Matrix speciālisti ir gatavi veikt mašīnas diagnostiku jebkuru gofras bojājuma pazīmju rašanās gadījumā – piemēram, vibrācijas vai nepatīkama gāzes smaka. Jūs varat griezties pie mums jums ērtākajā laikā. Mūsu meistari veiks gofras maiņu visīsākajā laikā.