Trokšņu slāpētāji

15 gadu garumā Latvijas uzņēmums Matrix piedāvā saviem klientiem trokšņu slāpētājus «POLMOstrow». Mēs veicam to uzstādīšanu savos servisa punktos, kā arī īstenojam trokšņu slāpētāju pārdošanu vairumtirdzniecības klientiem no savas noliktavas.

Trokšņu slāpētājiem, ar kuriem mēs strādājam, ir metāla biezums 1,5 mm (citiem ražotājiem līdz 1,0 mm). Tie ir izgatavoti no aluminizēta tērauda «THYSSEN KRUPP» un pilnībā atkārto oriģinālo izplūdes gāzu sistēmu.

Kvalitatīva izpilde un pieejamas cenas padarīja šo produkciju populāru ne tikai Latvijā, bet arī daudzās citās valstīs.


Trokšņu slāpētāju pārdošana

Mūsdienu tirgū tiek piedāvāti vietējo un ārzemju ražotāju dažādu veidu trokšņu slāpētāji. Kompānija Matrix īsteno trokšņu slāpētāju pārdošanu dažādās cenu kategorijās Rīgas noliktavā gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā.

Ārzemju ražotāju trokšņu slāpētāji parasti tiek izgatavoti no aluminizēta metāla. Tie ir izturīgi pret koroziju un ilgmūžīgi. Vietējie ražotāji izgatavo trokšņu slāpētājus no melna tērauda. Tāpat mēs pārdodam arī atsevišķas kategorijas slāpētājus – no alumocinka. Mūsu kompānijā Jūs varat iegādāties trokšņu slāpētājus priekš Mercedes Sprinter. Šīs rezerves daļas tiek izgatavotas ar nerūsējošā tērauda elementu izmantošanu, jo tādām detaļām piemīt vislabākās kvalitātes īpašības.