Izplūdes gāzu sistēmu izgatavošana Rīgā.

Kompānija Matriks izgatavo izplūdes gāzu sistēmas pēc klientu individuālajiem pasūtījumiem. Izgatavojot izplūdes gāzu sistēmu, mēs izmantojam labākos trokšņu slāpētājus no pazīstamajiem ražotājiem, piemēram Polmostrow, un universālas detaļas no nerūsējošā tērauda. Visiem trokšņu slāpētājiem ir ražotāja garantija. Par savu darbu mēs dodam garantiju vismaz viena gada garumā. Pirms uzsākt darbus, ir nepieciešams veikt automobiļa izplūdes gāzu sistēmas bezmaksas apskati, pierakstoties pa tālruni +371 20387828.

Ko mēs varam izdarīt priekš Jums.

Matriks var izgatavot trokšņu slāpētāju Rīgā pēc pasūtījuma. Mūsu rīcībā ir amerikāņu ražotāja BEND PACK cauruļu liecējs, kas dod iespēju ražot izplūdes gāzu sistēmas caurules. Mēs arī varam samontēt visu izplūdes sistēmu automobilim, kas atdarinās oriģinālu un izskatīsies kā fabrikas izstrādājums. Matriks spēj ievērot praktiski jebkuras klienta prasības un vēlmes, izgatavojot izplūdes gāzu sistēmu:

  • izplūdes gāzu sistēmas izmērs
  • izplūdes gāzu sistēmas forma
  • ārējais izskats
  • skanējums
  • automobiļa jaudas palielinājums
  • sporta izplūdes gāzu sistēmas atvieglinājums
  • ātri noņemamu katalizatoru un kvēpu filtru DPF izgatavošana

Trokšņu slāpētāju izgatavošana pēc pasūtījuma Rīgā

Izplūdes sistēmas izgatavošana pēc pasūtījuma – sarežģīts uzdevums, tomēr mēs esam gatavi piedāvāt kvalitatīvi izpildītu pašu ražotās izplūdes gāzu sistēmas uzstādīšanu. Mūsu meistari ņems vērā visus faktorus un klienta vēlmes.

Matriks — ir viena no nedaudzām kompānijām Latvijā, kurai ir viss nepieciešamais trokšņu slāpētāju no nerūsējošā tērauda izgatavošanai pēc pasūtījuma. Mums vienmēr ir uz vietas rezerves daļas: trokšņu slāpētāja tvertnes, caurules, atloki, katalizatori, liesmas slāpētāji, gofras, dekoratīvie uzgaļi.

Izplūdes gāzu sistēmas izgatavošanas cena

Kas attiecas uz izplūdes gāzu sistēmu izgatavošanas izmaksām pēc pasūtījuma, tās var būtiski atšķirties, tāpat kā paši automobiļi. Izmaksas ietekmē tehniskās īpatnības un izmēri, atšķirīga izplūdes sistēmu uzbūve, elektronikas esamība. Trokšņu slāpētāja izgatavošanas cena svārstās 100 – 1000 eiro diapazonā, ja klients pasūtīja sarežģītu trokšņu slāpētāju ar aizbīdni priekš savas automašīnas.

Kā veikt pasūtījumu

Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem. Sazināties ar mums var pa telefona numuriem, kas ir norādīti mūsu mājaslapā. Produktīvāks variants būs tikšanās mūsu garāžu boksā ar jūsu automobiļa bezmaksas apskati.