Liesmas slāpētāji

Liesmas slāpētāji parasti tiek uzstādīti katalizatora vietā. Tie var būt dažādu formu, bet nozīme tiem ir vienāda. Noņemtais katalizators ar kaut ko jāaizvieto, lai samazinātu izplūdes troksni un slodzi uz trokšņu slāpētāja tvertnēm, kā arī lai izturētu augstu temperatūru līdz 900 grādiem. Slāpētāja vidējās un aizmugurējās daļas starpsienas un pildvielas tam nav paredzētas. Tās vienkārši sadeg.


Liesmas slāpētāju pārdošana

Liesmas slāpētāja uzstādīšana ir optimāls variants katalizatora maiņas gadījumā. Elementa konstrukcija ir vienkārša, tas spēj izturēt augstas temperatūras un labi samazina dzinēja troksni. Liesmas slāpētājs – ir uzticīga un ilgmūžīga ierīce.

Kompānijas Matrix speciālisti nodarbojas tikai ar kvalitatīvo liesmas slāpētāju pārdošanu un uzstādīšanu. Pieņemot lēmumu aizvietot katalizatoru ar šo ierīci, automašīnas īpašnieks vinnē, jo iegūst optimālus mašīnas ekspluatācijas rādītājus.

Uz vietas ir liesmas slāpētāji, kuri aizvieto katalizatoru, kas atrodas zem automašīnas izplūdes kolektora, tie ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Ir arī citi liesmas slāpētāji no nerūsējošā tērauda, kuriem ir lieliskas rekomendācijas.

Piedāvājam liesmas slāpētājus katalizatora korpusā un citus ekonomiskākus variantus.

Kad katalizators tiek aizvietots ar liesmas slāpētāju, tiek uzstādīta arī mehāniskā ierīce, kas ļauj mašīnas datoram redzēt katalizatora kārtīgu funkcionēšanu. Pie tam samazinās degvielas patēriņš un palielinās jauda. Jauns katalizators patērē līdz 7% jaudas, bet lietots vēl vairāk.

JMJ (Liesmas slāpētājs ar perforāciju katalizatora korpusā)
Liesmas slāpētāji no nerūsējošā tērauda
Liesmas slāpētāji AWG (turbīnas)
Liesmas slāpētāji JMJ (turbīnas)
Liesmas slāpētājs no nerūsējošā tērauda zem kolektora