Izpūtēju remonts un maiņa Riga

Trokšņu slāpētāju maiņa var būt nepieciešama detaļu mehānisko bojājumu vai korozijas dēļ. Kompānija Matrix maiņas procesā izmanto visjaunākās tehnoloģijas un mūsdienīgo aprīkojumu. Tas mums ļauj trokšņu slāpētāja maiņas gadījumā garantēt tā ilgu un nepārtrauktu darbu.

Izplūdes gāzu sistēmas remonts. Izpūtēju remonts un maiņa Rīgā.

Pakalpojuma veids Cena
Trokšņu slāpētāju sistēmas diagnostika Bezmaksas
Dzinēja slāpētāja kolektora noņemšana un uzstādīšana no 60 €
Katalizatora noņemšana un uzstādīšana zem slāpētāja kolektora no 50 €
Pieņemšanas caurules noņemšana un uzstādīšana no 35 €
Katalizatora noņemšana un uzstādīšana zem automobiļa dibena no 20 €
Kvēpināma filtra noņemšana un uzstādīšana no 30 €
Trokšņu klusinātāja gofras nomaiņa no 20 €
Trokšņu klusinātāja vidējās noņemšana un uzstādīšana no 25 €
Trokšņu klusinātāja aizmugurējas daļas noņemšana un uzstādīšana no 15 €
Caurules daļas aizstāšana ar jaunu no 15 €
Trokšņu klusinātāja daļu savienojuma nomaiņa no 20 €
Cauruļu izgatavošana, izmantojot cauruļu liecēju no 40 €
Lambda zondes sensora uzstādīšana no 20 €
Dekoratīvo uzgaļu uzstādīšana no 5 €

Mūsu rīcībā ir Amerikā ražots cauruļu liecējs, kas dod iespēju izgatavot caurules priekš izplūdes gāzu sistēmām. Mēs tāpat varam izgatavot veselu izplūdes gāzes sistēmu priekš automobiļa, kas atkārtos oriģinālo rūpnīcas izskatu.

Tiek uzskatīts, ka ir pietiekams mainīt trokšņu slāpētāju reizi 2 – 3 gados. Īstenībā viss ir atkarīgs no tā, ar kādu intensitāti tiek lietots automobilis. Trokšņu slāpētāji tiek bojāti slikto ceļu dēļ, kā arī uzbraucot uz asiem akmeņiem. Ja jūs pamanījāt, ka salonā ir jūtama izplūdes gāzu smaka vai dzinējs darbojas neparasti skaļi, tad iespējams, ir pienācis laiks vērst uzmanību trokšņu slāpētājam. Kompānija Matrix aicina negaidīt kamēr automobilis tiks sabojāts, bet pamanot pirmās bojājuma pazīmes vērsties pie mūsu speciālistiem. Mūsu specializācija – trokšņu slāpētāji, to remonts un maiņa. Kompānija Matrix veic kravas automobiļu, autobusu un vieglā autotransporta trokšņu slāpētāju remontu.


Izplūdes gāzu sistēmas

Izplūdes gāzu sistēma ir jebkura automobiļa svarīgā sastāvdaļa. Šī sistēma sastāv no dažādām daļām, un katra no tām var salūzt. Pateicoties izplūdes gāzu sistēmām, samazinās dzinēja trokšņa līmenis, kaitīgo vielu emisija atmosfērā un tiek izslēgta to iekļūšana automobiļa salonā. Mūsu ceļu kvalitātes un klimata apstākļos izplūdes sistēmas remonta un maiņas nepieciešamība rodas diezgan bieži. Ir svarīgi veikt savlaicīgu un precīzu diagnostiku, lai atklātu, kāds no sistēmas elementiem ir bojāts. Kompānijas Matrix (Rīga) speciālisti kvalificēti un ātri atrisina jebkuru izplūdes gāzes sistēmas problēmu. Tā var būt gan autobusu trokšņu slāpētāju remonts, gan vieglā automobiļa slāpētāju maiņa.


Trokšņu slāpētāju maiņa

Starp visiem izplūdes sistēmas elementiem trokšņu slāpētājam ir visilgākais kalpošanas laiks un tas var pieprasīt tikai lokālo remontu, kas ir saistīts ar metināšanu. Mūsu kompānija veic:

  • Trokšņu slāpētāju maiņa priekš Ford Transit
  • Trokšņu slāpētāju maiņa priekš Mersedes Sprinter
  • Trokšņu slāpētāju maiņa vieglajam transportam


Trokšņu slāpētāju remonts

Autovadītāju vidū pastāv viedoklis, ka trokšņu slāpētāju remontu var veikt patstāvīgi. Tomēr mēs iesakām uzticēt šo atbildīgo pasākumu profesionāļiem. Tikai kvalitatīvs izplūdes gāzu sistēmas remonts nodrošina transportlīdzekļa ekoloģisko tīrību, racionālo degvielas patēriņu un tās pilno sadegšanu, izplūdes trokšņu samazināšanu un ilgu dzinēja darbspēju.